PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661183}
6,7 245
ocen
6,7 10 1 245
Army of TWO: The Devil's Cartel
powrót do forum gry Army of TWO: The Devil's Cartel

WIELKIE rozczarowanie... po tym jak zaskoczyła mnie poprzednia część... pomyślałem że doświadczę tego jeszcze raz a tu... tylko rozczarowanie hehe :/
mniejsza o fabułę... grafika paskudna duże piksele ze sterowaniem też problemy (brak przetoczenia się czy udawanie martwego...) brak tuningu broni (sprawdzałem i dupa...) brak wyborów moralnych które towarzyszyły w poprzedniej części. AI przeciwników równe ślepemu na ulicy a fizyka i nie naturalność w grze to chyba jej "domena" :)
Najbardziej rozśmieszyła mnie sytuacja kiedy strzeliłem do przeciwnika w nogę którą mu urwało i sam odleciał na parę metrów :) cholernie naturalne. Gra jest za bardzo zbugowana... nie polecam !
2/10

jason86

Zgadzam sie w zupełnosci. Grałem w poprzednie czesci ktore naprawde trzymaly poziom i spodziewalem sie ze ta bedzie rownie dobra, niestety po odpaleniu gierki doznalem SZOKU ale niestety nie w pozytywnym sensie. Jesli chodzi o tuning broni to jest on dostepny tylko troche okrojony. O przeciwnikach naprawde nie ma sie co rozpisywac bo rownie dobrze mogłoby ich nie byc.

Aha i tak na marginesie to co za debil robi teraz takie gry ze w trybie na podzielonym ekranie ten ekran nie jest w pelni wykorzystany tylko sa czarne kwadraty ktore zajmuja spora czesc (sprawdzalem w ustawieniach i nie mozna tego zmieniac, tosamo jest w rownie zmarnowanym tytule RE6)

Ryyyyysiek

aha :) no nie zamierzam już sprawdzać gra wylądowała w koszu :) ...

ocenił(a) grę na 1
jason86

pozostaje grac tylko w 40 day nawet na nolana ich już nie było stać aby znowu podłożył głos pod salema

ocenił(a) grę na 5
jason86

Fakt, to najsłabsza część. Poszła w stronę arcade, żadnej tu taktyki.

Ale, ale..."tuning" broni przecież był. Coś słabo sprawdzałeś. Jest jak w pozostałych częściach, nie licząc customizacji śmieci typu "puszka po coli".

AI rzeczywiście słabe w porównaniu z poprzednimi odsłonami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones