PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628786}
7,0 10 755
ocen
7,0 10 1 10755
6,7 9
ocen krytyków
Zupełnie inny weekend
powrót do forum filmu Zupełnie inny weekend
ocenił(a) film na 9
brocx

Szkoda że nie jedli ciastek i czipsów i nie popijali soczkiem malinowym.

Ush

:)

Ush

oczywiście, wciąganie kresek jest bardziej trendy
kto to widział, żeby geje jedli banalne ciastka ?

ocenił(a) film na 9
_j_w_

Kto to widział żeby narkomanie byli gejami.

Ush

Czy bylbys tak uprzejmy, by przekazac nie tylko mnie, ale tez innym uzytkownikom forum, co spowodowalo, ze Twoja ocena filmu jest tak wysoka ?
Wedlug mnie troche zawyzyles !

ocenił(a) film na 9
janekkos102

niestety nie, bo to moja prywata sprawa. mogę jedynie zaznaczyć, że odebrałem go bardzo osobiście i to jeden z moich ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 8
Ush

Ja go osobiście nie odebrałem, ale wywołał we mnie dziwne odczucia - w szczególności końcówka. Dziesiątki nie dam, za pracę kamery i początek, ale film jest po prostu piękny, przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 8
brocx

Jak sobie film oglądałem, to nawet nie pomyślałem o tym w takiej kategorii... :s

brocx

"Przez cały weekend, w barach i sypialniach, upijając się i biorąc narkotyki, opowiadając historie i uprawiając seks"

No właśnie promując w filmie wartości skrajnego, nieakceptowanego społecznie hedonizmu i dodając do tego stylu życia historię gejowską następuje STYGMATYZACJA tej grupy ludzi, jako ćpunów nadużywających alkoholu, skupionych wylącznie na seksualne balandze bez zobowiązań, z narażeniem na choroby weneryczne, AIDS i przedmiotowym traktowania drugiego człowieka. Zatem ten film może szkodzić wizerunkowi tej grupy. Tym bardziej jeżeli się go puszcza harcerzom na zlotach drużyn w ramach kampanii "równości" (pół głośny przypadek z 2018 r.). I jak dodamy do tego najbardziej obsceniczne (ze wszystkich innych manifestacji, parad, protestów itp) parady Równości oraz agresywne ataki na kościoły i pomniki- to współczuję tej mniejszości seksualnej bo jej odbiór społeczny będzie się tylko pogarszał. I stracą na tym nie ideolodzy, aktywiści wszelkiej maści czy politycy (w ferworze walki o "jedyną słuszną sprawę" , inspirujący takie akcje) ale właśnie ci zwykli ludzie na dole.

None200

Popatrz, a taki film o miłości kobiety i mężczyzny, "Bonny i Clyde", pewnie stygmatyzuje heteroseksualistów jako złodziei i zabójców, co nie? Zapraszam Cię na Marsz Równości do Krakowa. W Krakowie na Marsz przychodzimy całymi rodzinami z dziećmi, więc na pewno przypadnie Ci do gustu jego miła, konserwatywna atmosfera.

None200

Ale się rzygać chce od tej fałszywej troski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones